Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.inuadesign.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571
Služby | Inua
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.inuadesign.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571
Přeskočit obsah

Služby

Společnost INUA s.r.o. poskytuje grafické, produkční a vydavatelské služby a práce. Díky zázemí týmu zkušených grafiků, operátorů, korektorů a prověřených tiskáren realizujeme zakázku na klíč, tj. od převzetí zadání až po finální produkci. Naše nejčastější výstupy a poskytované služby:

1. Firemní / produktová značka (návrh logotypu), corporate design

Kvalitní značka, firemní logo, logotyp společnosti nebo firemní vizuální styl jsou nejčastějšími výrazy, se kterými se v oblasti Corporate designu a budování firemní identity můžete setkat. Kromě firemní značky existuje také značka produktová. V posledních letech nabývá na významu a především z obchodních důvodů bývá upřednostňována před značkou samotného výrobce. Návrh logotypu zdaleka neřeší požadavek na budování povědomí o společnosti či produktu. Problematika budování značky je mnohem složitější a vyžaduje velmi pečlivý přístup. Potřebujete-li zhodnotit vaši stávající podobu firemní značky, zpracujeme vám podrobnou analýzu a navrhneme nejvhodnější řešení. Zrealizujeme kompletní projekt návrhu firemního vizuálního stylu včetně kodifikace pravidel v podobě grafického manuálu (design manuál).

2. DTP práce – počítačová sazba a retuš

Počítačová sazba a práce s písmem představuje jednu z klíčových fází tvorby tiskoviny. Správné provedení sazby velmi často rozhoduje o úspěšném přijetí obsahu tiskoviny u zákazníků. Naši grafici přistupují k práci s písmem velmi zodpovědně. Při vytváření grafického návrhu tiskoviny respektujeme příslušná pravidla CI (firemní vizuální styl). Spolupracujeme s významnými českými písmolijnami – Storm Type Foundry (F. Štorm), Suitcase Type Foundry, aj. Sazba na počítači patří do souboru prací nazývaného Desktop Publishing, zkráceně DTP. Kromě již zmiňované práce s textem zahrnuje DTP také práci s fotografiemi (scan), retuš digitálních dat (retuš fotografií), práci s tabulkami a grafy v počítači. Respektováním výše uvedených pravidel vytvoříme grafický návrh tiskoviny, provedeme profesionálně sazbu tiskoviny v počítači, upravíme a následně aplikujeme fotografie produktů. Takto připravená data jsou připravena a optimalizována pro export do formátů pro tisk. Nejčastější výstup představuje tiskové PDF.

3. Katalogy, vzorníky a firemní tiskoviny na klíč

Máme-li zpracovat grafický návrh katalogu s následnou definitivou, jedná se nejčastěji o publikaci v objemu několika desítek stran, s množstvím tabulek, fotografií a dalších informací. Dodáváme-li návrh vzorníku produktů, uplatňujeme mnohem víc kreativní schopnosti a nápady grafiků. Úzká vazba na vizuální firemní styl je zavazující u obou typů tiskovin. Základem úspěšné realizace produktového katalogu je precizní příprava, zahrnující sestavení osnovy – obsahu, návrh struktury předsádek a návrh layoutu katalogových listů. Velmi důležitým krokem pro související fotopráce je sestavení rejstříku uvažovaných fotografií produktů. Mimořádnou pozornost věnujeme předtiskové přípravě, především pak barevné věrnosti vyobrazených produktů. V rámci produkce katalogu hlídáme osobně nájezd v tisku. K zákazníkům se tak dostává kompletně zpracovaná publikace, nejčastěji brožura s vazbou V1 příp. V2. V poslední době roste na popularitě šanon s mechanikou a volnými listy. Výsledkem jsou prezentační materiály s vysokou užitnou hodnotou pro zákazníka.

4. Packaging – obaly na klíč – design, definitiva a produkce

Obal prodává. Navrhneme tvar i technické řešení. Zpracujeme grafický návrh potisku obalu, včetně výběru vhodné technologie tisku a zajištění výroby. Ceněnou službou je tvorba 3D vizualizace v měřítku, pro snadnou kontrolu výsledného podání grafického řešení.